Rodzinny Festyn na sportowo z SP 17

Szkoła Podstawowa nr 17 zaprasza całe rodziny do aktywnego spędzenia czasu podczas Rodzinnego Festynu na sportowo. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Rodzinny Festyn na sportowo z SP 17 odbędzie się już w najbliższą sobotę 3 czerwca na terenie przy Szkole Podstawowej nr 17, mieszczącej się przy ul. Dąbrowskiego 15 w Żorach. Impreza wystartuje o godzinie 11:00, wtedy też rozpocznie się rywalizacja w wieloboju sprawnościowym dla dzieci oraz rodzin. Każdy chętny będzie mógł pobrać kartę startową i spróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak: sprawdzian prędkości rzutu, mini boule, strzały do bramki, kupowanie lodów, przenoszenie woreczków, rzuty do celu czy skok w dal z miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w poszczególnych kategoriach także nagrody.

O godzinie 14:00 odbędzie się pokazowy mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami rodziców oraz uczniów szkoły. Oprócz tego na wszystkich uczestników imprezy będą czekały: turniej gry w boule, dmuchańce, kącik gastronomiczny, pokaz udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy, zumba oraz zabawa przy muzyce z DJ-em. Wstęp wolny!

 

Festyn SP17

Najnowsze:

Sesja i dyżury Żorskiej Rady Seniorów

Żorska Rada Seniorów stawia sobie za cel integrację, wspieranie i reprezentowanie środowiska osób starszych w naszym mieście. Przed nami kolejna sesja, podczas której będą obradowali członkowie rady. Osoby zainteresowane sprawami seniorów mogą także zgłosić się na dyżury.

Sesja Rady Miasta – styczeń 2018

Najbliższa sesja Rady Miasta, podczas której żorscy radni spotkają się, by obradować nad ważnymi dla miasta sprawami, odbędzie się w czwartek 25 stycznia w sali narad Urzędu Miasta przy Rynku 9. Rozpocznie się o godzinie 14:00.

Upamiętniono 73 rocznicę Marszu Śmierci

Złożeniem kwiatów na zbiorowej mogile 23 więźniów zamordowanych w Żorach, podczas ewakuacji obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau w styczniu 1945 roku, uczczono w naszym mieście pamięć ofiar tzw. Marszu Śmierci.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem – 18 stycznia 2018 r.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach ostrzega, że na terenie województwa śląskiego mogą wystąpić silne porywy wiatru.

Wyborco, sprawdź czy jesteś w rejestrze

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!