Rodzinny Festyn na sportowo z SP 17

Szkoła Podstawowa nr 17 zaprasza całe rodziny do aktywnego spędzenia czasu podczas Rodzinnego Festynu na sportowo. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Rodzinny Festyn na sportowo z SP 17 odbędzie się już w najbliższą sobotę 3 czerwca na terenie przy Szkole Podstawowej nr 17, mieszczącej się przy ul. Dąbrowskiego 15 w Żorach. Impreza wystartuje o godzinie 11:00, wtedy też rozpocznie się rywalizacja w wieloboju sprawnościowym dla dzieci oraz rodzin. Każdy chętny będzie mógł pobrać kartę startową i spróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak: sprawdzian prędkości rzutu, mini boule, strzały do bramki, kupowanie lodów, przenoszenie woreczków, rzuty do celu czy skok w dal z miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w poszczególnych kategoriach także nagrody.

O godzinie 14:00 odbędzie się pokazowy mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami rodziców oraz uczniów szkoły. Oprócz tego na wszystkich uczestników imprezy będą czekały: turniej gry w boule, dmuchańce, kącik gastronomiczny, pokaz udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy, zumba oraz zabawa przy muzyce z DJ-em. Wstęp wolny!

 

Festyn SP17

Najnowsze:

Konsultacje społeczne ws. projektu „Gminy z dobrą energią"

Prezydent Miasta Żory zaprasza  mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych projektu Regulaminu naboru wniosków i realizacji projektu pn. „Gminy z dobrą energią" - wymiana urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

4 maja Punkt Paszportowy będzie nieczynny

W piątek 4 maja 2018 roku nie będzie można załatwić spraw związanych z wydawaniem paszportu w Punkcie Paszportowym, znajdującym się przy ul. Bramkowej 28 w Żorach.

Awaria telefonu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej

Osoby, które chciałyby w najbliższych dniach skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Żorach powinny skorzystać z tymczasowego numeru telefonu komórkowego. Związane jest to z awarią linii telefonicznej w OIM.

Rodzinna zabawa podczas „Biegu Nadziei”

Już w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia w Parku Cegielnia biegacze i miłośnicy Nordic Walking wezmą udział w Charytatywnym „Biegu Nadziei”.

Urząd Miasta stawia na e-usługi

Dzięki dofinansowaniu unijnemu w Urzędzie Miasta Żory wdrożonych zostanie 8 e-usług publicznych, które umożliwią zdalną interakcję z klientami.