Kowboje kibicują kolarzom. Happening na żorskim odcinku Tour de Pologne

Już we wtorek 1 sierpnia przez Żory przejadą uczestnicy największego kolarskiego wydarzenia w naszym kraju – Tour de Pologne. Towarzyszących im na trasie kibiców wspomagać będą nietypowi fani dwóch kółek. Kowboje z Westernowego Parku Rozrywki TwinPigs przygotowują kilka spektakularnych niespodzianek.

Strefa dzikiego zachodu pojawi się w okolicach Ronda Pszczyńskiego oraz pobliskiej zatoczki autobusowej. - Nasi kowboje przygotowują specjalny show, który urozmaici przejazd na tym odcinku gwiazdom kolarstwa oraz rozbawi zgromadzonych kibiców - mówi Beata Basak-Badowska, manager zarządzająca Westernowego Parku Rozrywki TwinPigs. - Będziemy również widoczni z helikoptera realizującego transmisję wyścigu – dodaje.

Wspólnie z kibicami będą bawili się kowboje, seniority oraz maskotka parku czy świnka, pojawi się nawet miasteczkowa krowa - ulubienica najmłodszych gości Miasteczka Westernowego. W autobusie TwinPigs kibice otrzymają wodę, baloniki oraz zaproszenia do Parku Rozrywki. Oczekiwanie na peleton umilą również występy artystyczne animatorów miasteczka.

 

TwinPigs

Najnowsze:

Świadczysz usługi hotelarskie? Masz obowiązek zgłosić to do Urzędu Miasta

Osoby świadczące usługi hotelarskie w obiektach innych niż obiekty hotelarskie zobowiązane są przed rozpoczęciem działalności zgłosić taki obiekt do ewidencji prowadzonej przez Urząd Miasta. Obowiązek ten wynika z Ustawy o usługach turystycznych.

Prezydent Waldemar Socha uzyskał absolutorium

Za nami sesja  absolutoryjna Rady Miasta Żory. W czwartek, 24 maja żorscy radni głosowali nad uchwałą w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Żory absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za 2017 rok. Wynik głosowania jest pomyślny dla prezydenta.

Kursy autobusów w Boże Ciało

W czwartek, 31 maja - Boże Ciało – autobusy będą kursowały według rozkładu niedzielnego, natomiast w piątek, 1 czerwca zgodnie z rozkładem jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej.

Przedszkole na Kleszczówce z prestiżową Nagrodą Roku SARP!

Otwarta we wrześniu minionego roku siedziba Przedszkola nr 4 w żorskiej dzielnicy Kleszczówka ponownie została doceniona przez ekspertów! Nowoczesny budynek został uznany przez  Stowarzyszenie Architektów Polskich za najlepszy obiekt 2017 roku w kategorii budynek oświaty.

Strażacy z Osin świętowali jubileusz

Piękny jubileusz 110-lecia powstania i działalności obchodzili w minioną sobotę, 19 maja strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żorach-Osinach.