Dzień dziecka na sportowo w Parku Cegielnia

W najbliższy weekend w Parku Cegielnia królowała będzie muzyka w najlepszym wydaniu, ponieważ odbędzie się tam 40. Żorska Wiosna Młodości. Nie zapominamy jednak przy tym o dzieciach, które 1 czerwca będą obchodziły swoje święto. Z myślą o nich MOSiR Żory organizuje imprezę pod hasłem „Uśmiech Dziecka”, czyli Dzień Dziecka na sportowo.

Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 czerwca w godzinach od 14:00 – 16:30 na terenie skateparku w Parku Cegielnia. Na najmłodszych mieszkańców naszego miasta będą czekały ciekawe konkurencja sportowe, a wśród nich m.in.: rywalizacja na najszybszy rzut, strzały do bramki, pchniecie kulą, konkurencje biegowe, rzuty do kosza i wyścig małych samochodzików.

MOSiR przygotuje również ogród indywidualnych gier i zabaw dla dzieci oraz konkurencje drużynowe, w których razem z dziećmi wezmą udział ich rodzice i opiekunowie. Udział w imprezie jest bezpłatny.

 

Dzień Dziecka

Najnowsze:

Kibicuj niepełnosprawnym sportowcom! Przed nami XX Śląski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych

To będzie niezwykłe święto koszykówki, pełne sportowych emocji i ducha fair play! W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach rozegrany zostanie XX Śląski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do kibicowania!

Zniknęły twoje dokumenty? Zastrzeż je w banku

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji z nielegalnym wykorzystaniem naszych danych. Co zrobić, kiedy utraciliśmy dokumenty? Należy je zastrzec!

Muzeum wyróżnione za zaangażowanie w Europejskie Dni Dziedzictwa

Podczas uroczystej gali organizowanej w Opolu, przyznano nagrody dla organizatorów wydarzeń w ramach jubileuszowej 25 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa, odbywającej się pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. W gronie wyróżnionych znalazło się Muzeum Miejskie w Żorach.

Sesja Żorskiej Rady Seniorów – 27 listopada 2017 r.

Żorska Rada Seniorów spotka się na sesji, by porozmawiać o sprawach dotyczących starszych mieszkańców naszego miasta.

Startuje szkółka łyżwiarska dla dzieci i dorosłych!

Nie ważne ile macie lat – jeśli chcecie nauczyć się jeździć na łyżwach lub poprawić swoją technikę jazdy, to koniecznie zgłoście się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach! Trwają zapisy do szkółek łyżwiarskich dla dzieci i dorosłych.